Tapkanje za slovo od negativnih misli in čustev
On May 25, 2022 by adminIskanje novih in novih načinov sprostitve, postaja v sodobnem svetu nujno opravilo. Metoda imenovana tapkanje je rešitev za mnoge posameznike. Se tudi vi soočate s težavami, ki so posledica preobremenjenosti in stalne stresne pripravljenosti? Se ponoči pogosto zbujate ali pa sploh ne morete zaspati? Vas mučijo občutki tesnobe, depresije ali anksioznosti?
Kaj sploh je tapkanje?
Tapkanje je ena od metod, ki jih izvajajo certificirani strokovnjaki. Gre za poglobljeno, izredno učinkovito in hitro metodo psihoterapije, ki poleg psihologije, združuje še znanja nevrolingvistike in akupresure. Pri tem je ključno, da s profesionalnim tapkanjem (pozor, ni enako kot navadno!) trajno odpravite vse negativno v vaših mislih, čustvovanju in občutkih, kar običajno izvira iz posameznikove preteklosti oziroma mladosti. Napredek je viden po vsakem srečanju, končni rezultat pa opazen v vašem boljšem počutju, zdravju ter boljšem zaznavanju lastnega življenja ter optimističnega zrenja v prihodnost. Tekom srečanj boste razvili občutke vrednosti, pomembnosti ter začeli verjeti vase in svoje sposobnosti.
Koraki individualne obravnave po profesionalni metodi tapkanja
Vse začne pri prvem srečanju, ki ja lahko v živo (v Ljubljani), možna pa so tudi srečanja na daljavo preko različnih spletnih platform, ki omogočajo video klice. Na prvem uvodnem srečanju se boste s psihoterapevtko srečali, skušali povezati, pri tem je pomembno, da ji popolnoma zaupate, če želite doseči trajne rezultate. Na uvodnem srečanju se skušajte čim bolj sprostiti ter čim bolj natančno opisati težave s katerimi se srečujete ter morebitne vzroke zanje, ki ste jih že poskusili procesirati. Nato boste s terapevtko izdelali načrt pomoči ter analizo preteklosti. Če boste želeli nadaljevati, bo sledil dogovor o sodelovanju ter izvedba načrtovanega števila terapij, ki se izvedejo v krajšem obdobju. Preko terapij se boste soočili z vašimi neprijetnimi občutki, se poslovili od boleče preteklosti, odpravili svoje čustvene stiske, ki so posledica življenjskih prelomnic (na primer smrt bližnjih, izključevanje iz družbe, ločitev…), izboljšali samopodobo ter razvili ljubezen do samih sebe. Vsako srečanje je podprto tudi z Shumannovo resonanco.